O násObjednávanieCenníkGalériaBlogNovinkyKontakt
hello world!
Kmeňové bunky
29. dec 2021

Novorodenecké kmeňové bunky z pupočníkovej krvi  získané pri narodení dieťaťa sú vzácny liečebný zdroj. Dnešné moderné technológie umožňujú nielen odobrať, ale aj uchovať kmeňové bunky na desiatky rokov a zachrániť tým potenciál ich využitia v budúcnosti.

Odber je jednoduchý, bezbolestný, neškodí matke ani dieťaťu. Realizuje  sa vo všetkých pôrodniciach  na Slovensku. Prebieha po pôrode, keď je už dieťa pri matke. Pupočníková krv a tkanivo sú uchované len pre potreby vašej rodiny. Bunky je možné použiť aj pre súrodencov /v prípade zhody tkanivových znakov/. Kmeňové bunky z pupočníkovej krvi sa dnes využívajú na liečbu závažných ochorení, ako sú leukémie, lymfómy, nádorové ochorenia orgánov, získané či dedičné poruchy krvotvorby, imunity či metabolizmu, formou transplantácie krvotvorných kmeňových buniek.

Dnešné terapie začínajú čoraz častejšie využívať aj iné typy kmeňových buniek, ktoré obsahuje pupočníková krv. Ide pritom o liečbu ochorení kardiologických, neurologických, autoimunitných, akútnych popálenín a iných. Cena za službu pozostáva z dvoch súčastí: platba za odber vrátane prepravy, vyšetrenia, spracovania, zamrazenia, vyhotovenia certifikátu a poplatok za skladovanie.

FEMINA GYN, s. r. o.
Májová 1615
022 01 Čadca
©2021 | Vyrobila digitálna marketingová agentúra 
PROGNESSA