O násObjednávanieCenníkGalériaBlogNovinkyKontakt
hello world!
Zdroje prirodzených estrogénov v strave
29. dec 2021

Sójové bobule, sójový jogurt, sójové mlieko, tofu, sezamové semienka, celozrnný chlieb, cesnak, fazuľové klíčky, sušené marhule, sušené ďatle, slnečnicové semienka, gaštany, olivový olej, zelené fazuľky, mandle, arašidy, cibuľa, borievky.

Prípravky voľne predajné v lekárňach

Sé ré lys, Phyto Soya, Red Clover Extract /extrakt z ďateliny lúčnej/, GS Merilin, Menofem, Sarapis, Melbrosia, Menoflavon

Pozitíva hormonálnej liečby

Hormonálna liečba zlepšuje: pružnosť a hrúbku vlasov, koncentráciu a pamäť, menlivosť nálady, poruchy spánku a depresívne stavy, poruchy sexuálnej funkcie vrátane zníženia libida, zabraňuje tvorbe vrások, podporuje regeneračnú schopnosť kože, zlepšuje jej prekrvenie i tvorbu kolagénu, čím sa pokožka stáva pružná a elastická, znižuje bolesti kĺbov a svalov, zabraňuje strate kostnej hmoty a zvýšenému riziku osteoporózy.

Riešenie

Následky nedostatku estrogénov  s nástupom menopauzy a zlepšenie celkovej kvality života sa môžu účinne odstrániť hormonálnou liečbou s obsahom estrogénov.

Prechod teda nemožno vnímať len ako koniec reprodukčných schopností. Prechod je začiatok ďalšej životnej etapy, ktorá má svoje čaro ale i svoje potiaže. Je to začiatok jesene života. A  záleží len na nás, aká bude. Či sychravá, šedivá, plná blata alebo slnkom zaliata a maľovaná farbami zlatého lístia.

FEMINA GYN, s. r. o.
Májová 1615
022 01 Čadca
©2021 | Vyrobila digitálna marketingová agentúra 
PROGNESSA